.

Tthxqing Денот на Вљубените Помине Мека Керамички Sequins Срце облик на Ноктите Sequins Накит Љубов Ноктите Нанесете лак Лепак Флеш Прав Помине Sequins За Помине Уметност Различ?

Tthxqing Денот на Вљубените Помине Мека Керамички Sequins Срце облик на Ноктите Sequins Накит Љубов Ноктите

DEN 24.24

Тековен
Во магацинот.

Совршен за споделување, на фестивали и многу убавина експерименти!За време на фестивалот, користете сјајна солзи или пад сјајна светлина на вашиот јаготки да се подготви рефлексивни моменти за клубот ноќ.Супер флеш буре има 12 неверојатни бои, една кеса на 10 G, со доволно количина за да можете да ја користите.Производи вклучуваат : 1 X срцето мека керамички sequins.Погоден за давање на подарок, фаза на изведба, ноќни Патувања, дипломирањето партија, пантомимичари топката, итн.На телото, се однесуваат на некои од collarbone и рамената за да се добие супер сјаен ефект, која е многу погодна за свадба и вечер носат.Мешање на бои и големини на трепка заедно го прави можностите за убавина бескрајни и те прави око-фаќање на person Perfect за споделување, на фестивали и многу убавина експерименти!За време на фестивалот, користете сјајна солзи или пад сјајна светлина на вашиот јаготки да се подготви рефлексивни моменти за клубот ноќ.Нашите нокти се лесно да се примени за да се природни или вештачки нокти.Тоа е супер креативноста на DIY и љубители може безбедно да се примени на кожата.Тоа е супер креативноста на DIY и љубители може безбедно да се примени на кожата.Исто така се погодни за украсување your Gift : Ова е производ сакан од жените.Мини љубов ноктите нанесете лак лепак флеш прав е многу погодна за телото, лицето и косата, шминка и нокти декорација.Можете да ја даде на вашите најблиски луѓе, пријатели и сестри.Мини љубов ноктите нанесете лак лепак флеш прав е многу погодна за телото, лицето и косата, шминка и нокти декорација.

Параметри на производот