.

Солиден Пивски Чаши Пиво во Кригла Персоналните Пивце Очила Замрзнувач Highball Стакло за Партиите Барови Ресторан Здрав Кригла Пиво (Боја : Ц1+Ц2)

Солиден Пивски Чаши Пиво во Кригла Персоналните Пивце Очила Замрзнувач Highball Стакло за Партиите Барови Ресторан

DEN 1768.80

Тековен
Во магацинот.

Нашите пиво штајн е совршен за користење во текот на сите прилики; дали тоа е во еден неврзан cookout да се види на неделата фудбалски натпревар или за познавач вечера прослави.Стилски dimpled текстура : Стилски дизајн го прават пиво во кригла изгледа одлично во вашиот шкафот и додека сте пиење.Издржлив материјал : Направен од цврсти,трајни стакло.Совршен за Пиво, или вашиот омилен пијалок.Јасно стаклена кригла пиво има 310ml/10oz.Ова најдобро отворено пиво стакло.Користете го овој кригла за вашиот летен дворот bbqs, базен забави, свадби, кампување патувања и glamping патувања.Име : Пиво mug Material : Glass Capacity : 310ml/10oz Size : 6,9 см×14.9 cm/2.7"×5.8"Пиво Пиење Очила функција удобен широк зафат дека се чувствува како вашиот пијалак беше истури директно од допрете.Тие се безбедни, лесни, совршен за Паб, вечера партии, одличен подарок за сите пиво алкохоличари и секојдневна употреба.и секојдневна употреба.кој ќе го додадете софистицираност и dapper стил на вашиот пиво-пиење искуство; исто така погоден за кафе, чај, и други пијалоци.

Параметри на производот