.

rrx ABS Внатрешни Додатоци Трим Покрие Капа Компатибилен со Suzuki Jimny 2010-2022 (Резервоарот за Гас Вратата Капа, Црна)

rrx ABS Внатрешни Додатоци Трим Покрие Капа Компатибилен со Suzuki Jimny 2010-2022 (Резервоарот за Гас Вратата

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

7)ве Молиме не допирајте вода и Чувајте се исуши по се инсталира најмалку 72 часа.Опис : се Направени од високо квалитетна ABS пластика и се користи за полски процесот за деформација заштита, анти-носат и анти-корозија, не ќе се скрши или попуштат лесно за време на употреба. Стил на дизајн - Обезбедува висока класа и спорт оркестарот стил за вашиот автомобил, тоа може да го намали покрие постојните гребнатини и да се спречи вашиот автомобил од нула и триење.Лесен за Инсталација : Само избрише може да го прави чисти.Доаѓа со лепило на грбот, тоа е многу едноставна да ги инсталирате сите за неколку минути.Ако вашиот модел не е погоре, ве молиме контактирајте ме за да се потврди дали тоа е погоден за вашиот автомобил, со цел да се избегнат непријатности предизвикани од погрешни купување. 4), Со цел да се постигне подобар ефект, ако температурата е под 20 степени, ние ви препорачуваме греење двојно двострано лепило со фен или полесни .Инструкции за инсталација: 1)Чистење на suface каде што сакате да се држиме.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.Ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нашиот царината во време за да се избегне враќање.Компатибилен со SUZUKI Jimny 2010-2022.Ставете ефект зависи од паста услови и правилна инсталација.Или тоа ќе се лесно да падне. 5)Усогласат позиција и потоа ставете.Чистење на површината и топлина касетата пред инсталацијата ќе им помогне на маската се држи во место подобро.

Параметри на производот