.

Голема Флертуваат Pheromone Исполнет Меур Бања| Слатки Тајни|8 мл Шише

Голема Флертуваат Pheromone Исполнет Меур Бања| Слатки Тајни|8 мл Шише

DEN 382.80

Тековен
Во магацинот.

Голема Флертуваат Pheromone Исполнет Меур Бања.Произведени Без Суровост.Слатки Тајни. 8 Унца.Дали сте паркинг билет?Бидејќи ќе имаат КАЗНА напишани сите над вас.Дали сте паркинг билет?Бидејќи ќе имаат КАЗНА напишани сите над вас.Се создаде Романтична момент со нашите миризливи меур бања, исполнет со феромони кои ќе ве стави во расположение и да направи да се чувствувате секси.Насоки : Прелива 1-2 capfuls во трчање бања вода.Се користи повеќе како сакате, За надворешна употреба само.

Параметри на производот