.

2020 Donruss Holo Портокал Бејзбол #184 Keston Hiura Милвоки.со Brewers Службен MLB ПА Бејзбол Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба

2020 Donruss Holo Портокал Бејзбол 184 Keston Hiura Милвоки.со Brewers Службен MLB ПА Бејзбол Трговски Картичка

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Милвоки.со Brewers.Keston Hiura.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 2020 Donruss Holo Портокал Бејзбол #184 Keston Hiura Милвоки.со Brewers Службен MLB ПА Бејзбол Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба.

Параметри на производот