.

WOIWO 1 BUC 4 Вкус Кутија Кујна Мулти-Функционални Пластични Сол MSG Леќата Кутија Со Лажица Со Капак Леќата Тегла

WOIWO 1 BUC 4 Вкус Кутија Кујна Мулти-Функционални Пластични Сол MSG Леќата Кутија Со Лажица Со Капак Леќата

DEN 167.52

Тековен
Во магацинот.

100% сосема нов и висок квалитет.Производ кратка : квалитетни PP материјал, прашина доказ со капак, 4-случај дизајн, со бесплатен леќата лажица, може да се одржи различни зачини, лесен за употреба.Боја е чиста и свежа, концизен и лесно, го одликува вашата кујна.Нови PP материјал, задебелена дизајн, издржлива, модерен боја, мулти-grid дизајн.Clamshell дизајн, лесно да се отвораат и затвораат, се чува чист.Парична казна површина мелење, тркалезни и мазни без брус, издржливи.На дното од четирите агли, цврсто поставени, за да се создаде идеална дома.Производ материјал : PPProduct кратка : квалитетни PP материјал, прашина доказ со капак, 4-случај дизајн, со бесплатен леќата лажица, може да се одржи различни зачини, лесен за употреба.Боја е чиста и свежа, концизен и лесно, го одликува вашата кујна.

Параметри на производот