.

Dristan 12-Часовен Назален Спреј 0.50 оз (Пакување од 12)

Dristan 12-Часовен Назален Спреј 0.50 оз (Пакување од 12)

DEN 593.04

Тековен
Во магацинот.

Кога застојот на штрајкови, дојде до изворот на проблемот со Dristan форма на спреј за нос.Dristan содржи моќен decongestant брзо да се ослободат дури и најтешките напади на горните респираторни алергии и ладно симптоми, до 12 часа.Дејствува брзо за да се ослободат метеж асоцирана со висока температура, горните респираторни алергии и настинка.

Параметри на производот