.

Врзивно ЕД-S 56 Цврсти.Линија Гравитацијата Фурната Конвекција, 2.2 cu ft; 120V

Врзивно ЕД-S 56 Цврсти.Линија Гравитацијата Фурната Конвекција, 2.2 cu ft; 120V

DEN 2013.60

Тековен
Во магацинот.

Дисплеј : LED.Мин. Температура (Degree C) : Амбиентниот +7°C. Моќ (Hz) : 60. Резолуција : 1°.Подемот Време : 60 минути на 150°C. Уживаат сигурност бара во истражувањата, обезбедување на квалитет и други клучни апликации.АПТ.линија загреете комора технологија обезбедува прецизни температури, додека самостојно се прилагодува ISO Класа 2 безбедност термостат со визуелен аларм ги штити против прегревање.Овозможувајќи за редење, секоја рерна нуди ергономски вратата, отворање и лесно ракување.Се смета за точни температура контроли Контролер со тајмер функција поедноставува прилагодено за употреба Прилагодливи издувниот воздух размавта accommodates вашата околина Три полица позиции. 120 VAC, 60 Hz операција.

Параметри на производот