.

LIRU LED Светилки Индикатор Taillight со помош на Сигнали Опашка Светла За SUZUKI GSXR750 2000-2003

LIRU LED Светилки Индикатор Taillight со помош на Сигнали Опашка Светла За SUZUKI GSXR750 2000-2003

DEN 1401.60

Тековен
Во магацинот.

Компатибилност : За SUZUKI GSXR600 2001-2003, за SUZUKI GSXR750 2000-2003, за SUZUKI GSXR1000 2001-2002. Подобрување на изгледот со овие Мулти LED Опашка Светлина со интегриран Пак Сигнали.Водоотпорен : Со здрав изградба, долг живот и ниска потрошувачка на енергија.Лесен за инсталација.Без Инсталација Настава.Купи со Доверба - Пакет доаѓаат со 1 парче мотоцикл опашка светлина со помош на сигнали.

Параметри на производот