.

(Пакување од 25)8FT LED Продавница Светлина Тела - 90W 10800LM, 5000K бел ден, T8 Интегрирани V Облик 8' Цевка
Оценката:

Lumens120 W,120lm / w,14400lm,супер светло.Животдолг живот дизајн(80000hours), стабилен и сигурен.Гаранција3 години(Не

DEN 10800.00
Dimmable 6W LED Lumiled Сијалица 4000k (бел ден Бела) 600LM, 60W Еквивалент E26 Медиум База, ST64(ST21) Гроздобер
Оценката:

Така се префрлат на овие plug and play ретроинспириран LED светилки и спаси над 90% на електрична енергија сметк�

DEN 1007.76
SYLVANIA 100 Вати Противвредност, A21 LED Светилки, Dimmable, Мека Бела Боја 2700K, Направени во САД со НАС
Оценката:

Направени во САД со НАС и Глобалната Делови со изгледот на класична сијалица.Не брод во Калифорнија.Соб�

DEN 282.48
VJ0603Y103JXAMC - Фиксна 2-Игли SMD 0603Y103 (100 Парче Многу)
Оценката:

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор

DEN 859.20
Smart Светилки [2 Pack], WiFi & Bluetooth 5.0, Компатибилен w/ Алекса & Google Без Hub, Dimmable, Музика Sync,
Оценката:

НАДГРАДИ ЗА 2022 Надвор светла на 810 LUMENS дека може да трае и до 20,000 ЧАСА.Поврзете се со паметни асистенти и

DEN 431.76
Westinghouse Осветлување 5019120 4.5 (40-Вати Еквивалент) A15 Dimmable Мека Бела Филамент, Средни База (6 Парчиња)
Оценката:

Мека бела завршница со вжарено LED создава убав изглед со своите светлечки сјај.Енергетски ефикасни 4.5 ва

DEN 494.16
Кри Осветлување, A21-3WAY-P1-27K-E26-U1-ПРАТЕНИК, Про Серија A21 3-Начин 40/60/100W Еквивалент LED Сијалица,
Оценката:

Кри 3 Начин, 40 / 60 / 100 W = A21 Стил.Пакет димензии : 12.0" L x 9.13" W x 6.25" Х 450 / 800 / 1420 Lumens.Пакет тежина : 0.3 lbs.Во Кри Осве�

DEN 2651.76
Надградба на led Сијалица 2.4 G 4W 5W 6W 9W 12W Led Сијалица,MR16 GU10 E14 E27 Led Светилка Smart Безжична УПТ
Оценката:

4 GHz Transmitting Моќ : 6d Bm Control Растојание : 30m E27 9 W CCTProduct Име : 9 W Двојна Бели LED Светло Bulb Model No : FUT019 Voltage (V) : AC86265v Freq

DEN 407.76
YDJoo A19/A60 Lumiled Сијалица 8W Гроздобер LED Светилки 80W Еквивалент Јасно Чаша Топло Бела 2700K Антички
Оценката:

Без Треперење, не зуењето и без отсјај, заштита на вашето семејство вид.Со цел да се вклопи стандард E26 E27

DEN 499.20
FLSNT LED Преголеми Lumiled Светилки, Dimmable Спирала Флексибилни Filaments, Тубуларна Форма, 2200K Топло Бела,
Оценката:

Декоративни преголеми LED спирала filaments светилки со антички килибар стакло доработка, 360 степени зрак аго

DEN 599.76
Пакет на E26 Медиум База Фрижидер Сијалица дневна светлина Бела 5W = 40W 2 Пакет и E12 Candelabra Фен Светилки
Оценката:

Особено погоден за фрижидер сијалица со E26 база.Но на база на некои апаратот сијалица фрижидер е E17(17mm / 0.5

DEN 623.76
G9 7W 72 SMD 4014 LED Топло Бела покривка Пченка Сијалица, AC110V
Оценката:

1.Заштеда На Енергија 2.Долго оперативни живот 3.Иновација сијалица лустерот, се врати на древните, ќе се �

DEN 689.28
JUSTWEIXING LED Чип 30W 50W 70W 100W 120W 150W КОЧАН Чип за ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина AC 110V 220V Ладно
Оценката:

1 Извор на светлина : КОЧАН 2 Боја : кул бела / топло бела 3 ЦИРА : 85 4 Моќност : 30 W / 50 W / 70 W / 100 W / 150 W 5 Влезен нап

DEN 1540.80
X-DREE DC 3V Топло Бела Светилка Светлина 5030 SMD SMT LED Диоди 100 Компјутери(DC 3V Lámpara blanca cálida
Оценката:

Име на производ : SMT LED Диоди;Материјал : Метал, Пластика.ЛЕР Херметичка : SMT 5030;Quanity : 100 Напон : DC 3 V;Големина

DEN 218.64
FAJOPQW Розово Злато Коридор Retrofit вградна светилка Dayligh 5W, 7W LED светлото на рефлекторите Алуминиум
Оценката:

Канцелариски : сала за состаноци, работна област, пред шалтерот, изложбена сала ✔ Широк спектар на аплик

DEN 1195.20
OMK - LED Пламен Ефект Оган Светилки - Најновите Надгради 4 Режими на Боја Треперење Оган Симулирани Светилки
Оценката:

Откако Ќе Го Инсталирате Сијалица,Кога Ќе Го Вклучите / Исклучите Крушка,Можете Да Видите Дека Владата Ќ

DEN 431.76
Круг Крушка, Заштеда на Енергија Светла Транспарентност Висока Светлост Чип Свет LED Светилка Топката Сијалица
Оценката:

Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : PC Material Bulb Тип : E27 LED Bulb Shape : Round Color : Бела, Жолта, Црвена, Зелена,

DEN 936.00
LightingWill T8 ЛЕР Цевка Светлина 4FT, Топло Бела 3000K-3500K, Dual-Крај Напојува Баласт ги Заобиколат, 2000Lumen
Оценката:

За Lighting Will (Ве молиме да пребарувате Asin B0787 Z9686 за Микро Радар сензор цевки, Asin B07 P2 CN3 G5 за Vтип цевки).Dimmable :

DEN 959.76
OPALRAY C35 6W(60W Блескаво Замена), ПРЕДВОДЕНА Candelabra Крушка, LED Сијалица со Вжарено со E26 Медиум База,
Оценката:

Dimmable Затемнување непречено од 0%100% .Натпреварот со речиси сите нежните на пазарот, Lutron LED нежните се преп

DEN 719.76
EDGELEC 100pcs 3мм 5 Бои x 20pcs Избрани Бои Светла LED Диоди Јасно Круг Леќа 29mm Долгите +200pcs Отпорници
Оценката:

Product Overview : 100 парчиња ЛЕД Диоди + 200 компјутери Отпорници.Карактеристики на производот : 5 Бои (Бела, Црвен�

DEN 424.80
Најдобро е да се Купи (6-Pack) Бела Сијалица 1156 Ba15S 3+1 КОЧАН 6W 360Deg Led диоди за АВТОМОБИЛ Malibu 12V
Оценката:

6 pack, ПРЕДВОДЕНА замена светилки за стандард BA15 S 1156 S25 Malibu Светилки.LED Type : High Power LED (многу Светли).Боја : Бел

DEN 504.00
VJ0603Y332KXAMT - Фиксна 2-Игли SMD 0603Y332 (100 Парче Многу)
Оценката:

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор

DEN 604.80
Yiizon E12 LED Свеќа Светилки 12W 1200LM 100W Лампи Еквивалент 3500K Топло Бела Candelabra Сијалица Не-Dimmable
Оценката:

Исклучете го уредот пред замена на светилки.Без УВ ,IR или други штетни зрачења.Тела Карактеристики : 12 W LE

DEN 455.76
Tekstap Smart Светилки, 1000LM Боја Менување на Светилките, Dimmable LED Сијалица 2.4 GHz Само, RGB Multicolor
Оценката:

MULTICOLOR Само да се даде едноставен гласовната команда како на пример" Здраво Алекса, пак на подот светилка

DEN 251.76
Philips 461160 40W Еквивалент бел ден Не-Dimmable A19 LED Сијалица (4-Pack)
Оценката:

Philips 40 вати еквивалент A19 LED сијалица користи само 5.5 w на енергија, заштеда до $41.55 текот на животниот век н

DEN 823.44
LED Пченка Светилки 200W E39 име магнат База LED Светло,6000K бел ден Вајт, Замена на Метал Halide КРИЕШЕ CFL
Оценката:

【СУПЕР СВЕТЛО СИЈАЛИЦА】Нашите 200 W LED пченка светлина, крушка излези 28,000 lumens,Висока осветленост 140 LM / W,к�

DEN 1823.76
ACXLONG LED Пченка Светилки 80W (800W Блескаво Светилки Еквивалент) 9600Lm E27/E39 Lumiled Завртка Свеќа Сијалица
Оценката:

Безбедна за вас и животната средина, овие LED светла не содржат олово или жива, нема да се ослободи секој ш

DEN 1473.60
JUSTWEIXING Чип F4054 Топло Бела Ладно Бела 110V220V Надворешен Ѕид за Миење LED Извор на Светлина Инженеринг
Оценката:

Модел : F4054 чип.Напон : 110 V / 220 V.Моќност : 10 W / 20 W / 30 W.Светлина : топло бела светлина / бела светлина.Светлина�

DEN 520.80
Иновации Осветлување 414-2W-PC-6CL-LED Гола Сијалица 1 Светлината Кабелот во Собата, Полиран Хром
Оценката:

Вклучува 10 Стапки на Црна Кабелот 4 5 инчен 2mm Тешки Фрлија Крошна.УЛ / CUL Влажна Оценет Со цел да се одржи ц

DEN 1694.40
Sunco Осветлување 10 Парчиња A19 LED Сијалица 3W=25W, Dimmable 5000K бел ден, 250 LM, E26 Медиум База, Затворен
Оценката:

Најдобрите Dimmable A19 3 W LED Сијалица ✅ DIMMABLE Лесна затемнување способности (100% 10%) за да одговараат на секој р

DEN 479.76
Hyperikon GU10 LED Сијалица Dimmable 6.5 W=50W, 120V MR16 Светлина за Патеката Осветлување, УЛ, Енергија Ѕвезда,
Оценката:

Hyperikon ДОВЕДЕ GU10 елегантен дизајн е совршено подготвен да го осветлите вашата дневна соба, спална соба ил

DEN 1198.80
Мрак за да се Зора Сијалица,ProPOW Сензор LED Светилки Smart Светилки Сијалица 5W A19 Автоматско вклучување/Исклучување,
Оценката:

Мрак за да се Зора Сензор : отворено уреди со покажувач на сијалица со сензор за светло, автоматски се пр�

DEN 335.76
Sunco Осветлување 10 Парчиња 4FT T8 ЛЕР Цевка, 18W=40W Флуоресцентни, Јасно се Покријат, 6000K бел ден Делукс,
Оценката:

Бара неshunted надгробните споменици, не се вклучени.Просечна T12 е околу 1,5" во дијаметар.Исто G13 biпински кон�

DEN 431.76
ACXLONG 10W R7s LED Сијалица 118Mm КОЧАН LED Светло 100W Халоген Еквивалент J Тип T3 R7s База Dimmable Двојно
Оценката:

▲ Отстранете моќ пред да ја инсталирате.Намалување на потрошувачката на енергија од 90% во споредба со ф�

DEN 1192.80
(Пакет 10) МОБ 35793 LED Цевка, 48 инчи 15 вати T8 Медиум Bipin (G13) 4000 K Тип На Флуоресцентни Замена Лесно
Оценката:

пакет од 10 led цевки.T8, 15 watts 2000 Lumens На Светлината на Излез; 4000 K боја темп 48 инчи.Типот А, plug & play, баласт компа

DEN 1212.00