.

GUTIAN Симпатична Миленичиња Куче Мачки Кревет Круг Куќа Мека и Удобна Софа Шатор Полу-Затворени Кинолошки Душек Милениче Материјали

GUTIAN Симпатична Миленичиња Куче Мачки Кревет Круг Куќа Мека и Удобна Софа Шатор Полу-Затворени Кинолошки Душек

DEN 5811.60

Тековен
Во магацинот.

2 големини да се избере.Мек душек им овозможува на кучето да имаат подобро одмор.Погоден за мали и средни кучиња и мачки.Лесен и топло, мачките можат да бидат удобно кога се повлекува на.Кожата-пријателски, меки, удобни, притисок-отпорни, дише, носат-отпорни, и нечистотија-отпорни. 2 големини за да choose The мек душек им овозможува на кучето да имаат подобро rest Suitable за мали и средни кучиња и cats Lightweight и топло, мачките можат да бидат удобно кога се повлекува on Skin-пријателски, меки, удобни, притисок-отпорни, дише, носат-отпорни, и нечистотија-resistant Package вклучува : 1*домашно милениче гнездо (со исклучок на другите демо производи)забелешки : 1. Поради различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата на сликата.Ви благодариме!2. Поради прирачник за мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm Fresh и живописни бои.

Параметри на производот