.

Кливленд Тема Формирање Допрете, 10-24, на Дното, Светла, 0 Флејта, (Пакување од 5)

Кливленд Тема Формирање Допрете, 10-24, на Дното, Светла, 0 Флејта, (Пакување од 5)

DEN 3554.88

Тековен
Во магацинот.

Теренот Дијаметар Лимит : H6. Тема Должина : 7/8".Број на Флејта : 0. Допрете Заврши : Светла.Предмет : Тема Формирање Допрете.Тема Формирање Допрете ја Иконата Големина #10-24, unc завршетоци со, Целокупната Должина 2 3/8 во, High Speed Челик, Светла (Соголени), Десната Рака, Нишка Должина во 1/2, 75 Проценти Тема Вежба Големина 4.27 мм, Нишка Граница H6, Класа на Вклопуваат 2 B-3 BSpecifications : Теренот Дијаметар Лимит : H6 Thread Должина : 7/8"Број на Флејта : 0 Tap Крај : Bright Item : Тема Формирање Tap Tap Стил : Тема Forming Tap Chamfer : Bottoming Shank Кол. : Месо Тело Кол. : 0.1940"Допрете ја Иконата Големина : #10-24 List Број : 1092 Tap Материјал : Висока Брзина Steel Number на Парчиња : 1 Tap Димензија Тип : Inch Tap Тема Тип : UNCOverall Должина : 2-3/8"Стандарди : USCTI Табела 302 AThread на Ветер : Право Hand Tap Големина : #10 Cutting Насока - Обработка : Право Hand Shank Должина : 1 1/2 in Thread Големина : #10-24 Class од Одговара : 2 B-3 BSpiral на Ветер : Neutral Primary Материјал Примена ISO Код : M, N, PThread Стандард : UNCExtended Вратот : Yes Material Одделение - Обработка : 109275% Тема Вежба Големина : 4.27mm65% Тема Вежба Големина : 11/64 in55% Тема Вежба Големина : 4.42 mm Series : 1092 Thread Лимит : H6 Primary Материјал Примена : Алуминиум, Месинг, Бронза, Бакар, Нерѓосувачки Челик, Steel Threads по Инч : 24 Square Големина : 0.1520 во.

Параметри на производот