.

KF94 Màsk Црна [50/100 КОМПЈУТЕРИ] Расположливиот KN94 Лице Màsks за Возрасни Мажи & Жени 4 Слој на Филтерот за Заштита

KF94 Màsk Црна [50/100 КОМПЈУТЕРИ] Расположливиот KN94 Лице Màsks за Возрасни Мажи & Жени 4 Слој на Филтерот

DEN 766.08

Тековен
Во магацинот.

Дише Не-плетени. 【Меки и Удобни 4-Слоеви】 - два слоја на не-плетени крпа, два слоја на топи разнесени ткаенина.Внатрешниот кожата-friendly слој апсорбира влагата од дишењето, што го прави дише и удобен за носење. 4 ply може добро заштита на здравјето на респираторниот систем и заштита на вашиот дишење. 【3 D Дизајн】 - 3Д обликот е дизајниран според човекови лицето форма за да се обезбеди стегање.за да се зголеми дишење јачина на звукот кога користите лицето маска.Обезбеди мала тежина носи искуство за вас.Лесен за употреба, покривање на устата, носот и брадата. 【Удобно Еластична Earloop】- Екстра-мека уво циклуси се елиминира притисок во ушите.На прилагодливи носот мост клип обезбедува безбедна одговара за подобра заштита, и го прави предмети приклучи се цврсто на лицето, се избегнува нефилтрирани етерот, директно да влезат во. 【Работа за сите】- Унисекс и сите една големина.носат со вас, без разлика дали се во канцеларија, дома, во училиште, парк, игралиште, салон, велосипедизам, самопослуга, лекарите'visits и едноставно јавноста.Тоа е најдобра маска за да го носат кога ќе патуваат низ пренатрупани аеродроми, автобуските терминали, трговски центри, забава и преполните градски улици.Одличен избор за вас или вашето семејство.

Параметри на производот