.

Денот на вљубените Перница Опфаќа 18x18 Инчен Gnome Бивол Plaid Љубов Срцето Празник Farmhouse Троседот Фрли Pillowcase Свадба Годишнината Перница Случај Декорација

Денот на вљубените Перница Опфаќа 18x18 Инчен Gnome Бивол Plaid Љубов Срцето Празник Farmhouse Троседот Фрли

DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

❤Високо Квалитетни Материјали : се Направени од издржлив висок квалитет солидна памук, лен материјал, се чувствуваат мека и дише,а моделот е само на предната и нема печатење на грбот,1 BUC Перница Покрива ( Не вклучуваат Вметнување или додатен). ❤Лесно да се стави на : Секој декоративни перница корица има невидлива патент, го прави изгледот повеќе елегантна и големината на отворање на е погоден за повеќето перници лесно да ставам вашиот pillowfiller во оваа покрие. ❤Pillowcase Големина : 1 BUC 18 x 18 инчи (45см x 45cm) перница покрие, не вметнете и Додатен. ❤Денот на вљубените Декорација : На перници се дизајнирани со Љубов, Срцето како тема,тоа е одлична декорација за денот на Вљубените. ❤Задоволство Гаранција : Ние сме 24/7 подршка тим, ако не се задоволни, ние ќе ви обезбедиме со надоместок или слободни замена - така можете да поставите цел сега со доверба и да уживаат во навистина голем производ.

Параметри на производот