.

Leanplus+ Природно Масло од Ѓумбир, Стомакот Дренажа Ѓумбир Масло Губење на Тежината, Стомакот исклучување Слабеење Масло Масажа на Стомакот, Болки во Мускулите Масажа

Leanplus+ Природно Масло од Ѓумбир, Стомакот Дренажа Ѓумбир Масло Губење на Тежината, Стомакот исклучување Слабеење

DEN 343.92

Тековен
Во магацинот.

Ве молиме не им пречи вашата замена. 【ПРИРОДНИ ЃУМБИР МАСЛО】Направени на Џинџер екстракт & маслото од Јојоба, Стомакот Дренажа Ѓумбир Масло може да го намалите стресот, подобрување на тенот, се грижи за кожата.Да помогнат во намалување на масти, зголемување на цврстината, еластичност на кожата и tonicity во еден масло. Прирачник за мерење на толеранција е 2-5g. Smoothens & Затегнува Вашата Кожа. Се земе мала количина на етерични масла.Спецификација : Нето тежина : 10ml Држава : Течни Користи : нога бања, масажа, бања, ароматерапијата, спа Нега : нозете, задникот, вратот, тело, итн.Опис на производот Карактеристики : 1. Еднакво се применува етерични масла на погодената област и масирајте нежно. 2-3 капки на суштината поени на дланка, лесен за употреба. 【ЛИМФНА ДРЕНАЖА】Ѓумбир масажа масло е одличен чист природен третман за циркулација на крвта, ѓумбир етерично масло е одличен природен решение за лимфна дренажа, едем. 【УБЛАЖУВАЊЕ на БОЛКА】ја Подобрува крвта, се зголеми од витално значење течност циркулацијата на телото да одговара, тоа им помага да се исцеди далеку отпадот, обезбедување на болка и оток на патот. Масажа додека се апсорбира.Како да го користите : 1.

Параметри на производот

Net weight:
10ml
State:
Liquid
Uses:
foot bath, massage, bath, aromatherapy, spa
Care:
legs, buttocks, neck, body, etc.
How to use:
1. Take a small amount of essential oil. :
2. 2-3 drops of essence points on the palm, easy to use. :
3. Evenly apply essential oils on the affected area and massage gently. :
4. Massage until absorbed. :
5. Flick the skin with your fingers to help absorb oil. :
Package included:
2/3/5* Natural Ginger Oil :
Note:
1. Manual measurement tolerance is 2-5g. Please don't mind your replacement. :
2. Due to the difference between different monitors, the image may not reflect the actual color of the item. :