.

6 Pack 4x36 Појас Сандер Пескарење Ремени 1000 Ронки, 4-Инчен x 36-Инчен Силициум Карбид Ултра парична Казна Сандер Појаси за Нож Острат (4 x 36 инчи,1000 Чакал)

6 Pack 4x36 Појас Сандер Пескарење Ремени 1000 Ронки, 4-Инчен x 36-Инчен Силициум Карбид Ултра парична Казна

DEN 479.52

Тековен
Во магацинот.

6 Pack 4x36 појас сандер пескарење ремени 1000 парична казна ронки за метал полирање и Нож Острат.Целосно Водоотпорен Материјал со тешки поддршка.Може да се работи мокра или сува.Премиум Силициум карбид жито, затворен грб, тешки y-тежина полиестер платно за поддршка.Прецизност инженерните bi-directional лента заеднички, анти-затнување стеарат, и смола над смола сврзување за долго појас живот.Силициум Карбид сандер појаси се најдобри за пескарење на : стакло, камен, гранит, цемент, композити, пластика и светлина металната. 4 x 36 Инчи Метал парична Казна Ронки 1000 Ронки за 4x36 Појас Сандер - Премија Силициум Карбид металугрија материјал дизајниран за метален нож острат и мелење. - Супер флексибилни, тешки Y тежина водоотпорен крпа подлога обезбедува дополнителна сила за работа со метални. - Прецизност bi-directional лента заеднички, смола над смола сврзување за продолжен перформанси, анти-затнување стеарат да се спротивстави на утовар до тоа да се обезбеди подобро пескарење и работи во Влажна или Сува околина.Пакет се вклучени 6 x 1000 парична Казна Ронки Флексибилни Силициум Карбид Пескарење Појаси.

Параметри на производот