.

Monag Долг Ракав Raglan Bodysuit

Monag Долг Ракав Raglan Bodysuit

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Предвремени затворање. 100% Прстен Откачи Чешлани Памук - Квалитет на ткаенина за мекост. 40/S супер Меки, парична Казна Блокирам Сплетам - Супериорен Површината за Вез, Applique, Печатење.Долго Raglan Ракави, со 3 snap дното за Стилски Лесно се носат.Екипажот вратот со двојно neddle бод полите на ракавите и обврзувачки за дното.CPSIA Одобрен за безбедност.Овој долг ракав bodysuit е направен во 100% прстен откачи чешлани памук.Тоа е супер меки парична Казна Блокирам материјал.Стилски Raglan ракави, со екипажот вратот и да ја направат совршена за секоја прилика, DIY проекти или персонализација.На bodysuit има 3 snap копчиња на дното.Толку многу варијанти на бои за да изберете од, овие удобно стилски Raglans за доенчиња се совршени за секојдневна облека.

Параметри на производот