.

MightySkins Кожата Компатибилен со HTC U11 - Galaxy-Ботови | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промена на Стилови | Направе

MightySkins Кожата Компатибилен со HTC U11 - Galaxy-Ботови | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши

DEN 2198.40

Тековен
Во магацинот.

Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени опрема.ЗАДОВОЛСТВО : Нашите пријателски, познавања персонал е тука да ви помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет!Ако имате било какви проблеми со вашиот ред или не сте задоволни од било која причина, само ги споделите со нас и ние ќе бидеме таму да им помогне!. , и поддржани од страна на нашите задоволство !Детали за производот : Винил decal налепница НЕ Е ТЕШКО СЛУЧАЈ Мат Финиш Ултра-Тенок, Ултра-Трајни, Отпорни на Дамки Стотици различни дизајни HTC U11 не е вклучена.ОДИ И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : се Применува вашите Силни Кожи винил decal лесно & со прецизност на вашиот HTC U11 благодарение на патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.

Параметри на производот