.

М3 М4*3/4/5/6/8/10/12/14/16/18/20/25/30мм GB873 304 од не ' Рѓосувачки Челик Овална Глава Полу-Тубуларна Заковки Круг Главата Половина Шупливи месо тело (Број на Компјутери : M4(1000Pcs), Мати

М3 М4*3/4/5/6/8/10/12/14/16/18/20/25/30мм GB873 304 од не ' Рѓосувачки Челик Овална Глава Полу-Тубуларна Заковки

DEN 1706.40

Тековен
Во магацинот.

Овална Глава Полу-Тубуларна Заковки.ГОЛЕМИНА на : .М3 М4*3/4/5/6/8/10/12/14/16/18/20/25/30ММ.Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Следниве податоци се измерени вредности, ќе има грешки, ве молиме да ни остават порака ако ви требаат повеќе точни податоци.Овална Глава Полу-Тубуларна Rivets SIZE : М3 М4*3/4/5/6/8/10/12/14/16/18/20/25/30 MMMaterial : 304 од не ' Рѓосувачки Steel The следниве податоци се измерени вредности, ќе има грешки, ве молиме да ни остават порака ако ви требаат повеќе точни податоци.

Параметри на производот