.

RUBYCA 100 ја Поставува Сребрена Боја Черепот Крст-Коска Брза Заковки Скок и Studs Метал Места Двојно Капа DIY Кожа-Занает

RUBYCA 100 ја Поставува Сребрена Боја Черепот Крст-Коска Брза Заковки Скок и Studs Метал Места Двојно Капа DIY

DEN 1490.40

Тековен
Во магацинот.

Пакетот Вклучува : 100 ја Поставува на Крстот-Коските на Черепот на Главата Брза Заковки w/ Двојно Првенство за Кожа-Изработката.Материјал : Врвен Квалитет Цинк Легура Метал ❤ Дојде со Вистински RUBYCA Zip-Торба.Боја : Сребро ❤ Облик : Крос-Коските На Черепот На Главата ❤ Стил : Панк, Рок.Големина (Вклучувајќи Крстот Коска) : 3/8" x 3/8" = 10x10mm ❤ Дебелина : 1/16" = 2mm ❤ Висина : 1/4" = 6mm.Идеални за украсување вашата торба, појас, чизми, јакна, куче јака и повеќе кожа-изработка DIY проект.

Параметри на производот