.

ATHX Унисекс Еластична Armband Прилагодливи Риза Ракав Носителот Ракав Бендови

ATHX Унисекс Еластична Armband Прилагодливи Риза Ракав Носителот Ракав Бендови

DEN 1953.60

Тековен
Во магацинот.

Машина За Миење.Бесплатни големината, ширината 1.38", на обемот може да се прилагоди нагоре за да 14.17".Полиестер и еластична ткаенина помеша, носат-отпорни, и издржливи.На еластична бенд е затворен, лесно да се прилагоди, лесно да се стави на и полетување.Носете го на горниот дел од раката и да ја поправите ракави, за да се спречи лизгање off.Погоден за секоја прилика, лесно да одговара на вашиот било облека.

Параметри на производот