.

8K DisplayPort Кабел 1.4 BlueRigger (10FT, 32.4 Gbps, HDR10+, ДП на ДП, 8K@60Hz, 4K@144Hz, 2К@165Hz, 1080p@240Hz) Display Port 144Hz по VESA Спецификации за Лаптоп КОМПЈУТЕР Графичка Картичка, Гејмерски Монитор

8K DisplayPort Кабел 1.4 BlueRigger (10FT, 32.4 Gbps, HDR10+, ДП на ДП, [email protected], [email protected], 2К@165Hz, [email protected])

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

8 K DISPLAYPORT 1.4 КАБЕЛ : Blue Rigger 8 K ДП да ДП мозок ги исполнува VESA Стандард и е одлична за видео стриминг и игри.Ги поддржува Програмите на 32.4 Gbps, 3 D, Динамичен HDR.Резолуција до 8 K@ 60 Hz, 4 [email protected] Hz, 2К@165 Hz, 1080 [email protected] Hz.Backwards компатибилен со Display Port 1.3/1.2/1.1. ИЗВОНРЕДНО ИГРИ ИСКУСТВО – Совршени за FPS, ЗЕМЈОДЕЛСКО, РТС, тркачки игри.Својот најнов игра на владата поддржува променлива refresh стапка, максимизира вредноста на графичка картичка и ПРОЦЕСОРОТ.Поддржува ДП, ДП++, и Display Port++.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : отпорни на Корозија 24 K позлатени конектори и 100% чист бакар проводници се зголеми јачината на сигналот.Уникатен latch дизајн за безбедна и цврста врска.Забелешка : ве Молиме притиснете го копчето за ослободување пред unplugging.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : За гејмери, графички дизајнери, ТОА Нема сигнал на косата.Вистински 8 K Резолуцијата за да направи да се почувствувате моќта на секој frame10,000+ Наведнуваат животен век со ултра-флексибилни ПВЦ jacket Gamer Пријателски - Совршени за FPS, ЗЕМЈОДЕЛСКО, РТС, тркачки игри.

Параметри на производот