.

rrx ABS Внатрешни Додатоци Трим Покрие Капа Компатибилен со Suzuki Jimny 2010-2022 (Резервоарот за Гас Вратата Капа, Сина)

rrx ABS Внатрешни Додатоци Трим Покрие Капа Компатибилен со Suzuki Jimny 2010-2022 (Резервоарот за Гас Вратата

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

2)Утврди инсталација локација и потоа да се направи споредба на производот и инсталација локација. Стил на дизајн - Обезбедува висока класа и спорт оркестарот стил за вашиот автомобил, тоа може да го намали покрие постојните гребнатини и да се спречи вашиот автомобил од нула и триење.Материјал - Направени од високо квалитетна ABS пластика и се користи за полски процесот за деформација заштита, анти-носат и анти-корозија, не ќе се скрши или попуштат лесно за време на употреба.Лесна инсталација со двострано селотејп.Доколку производот не одговара на вашето возило, ве молиме контактирајте со нас веднаш и НЕ се ИНСТАЛИРА.Опис : се Направени од високо квалитетна ABS пластика и се користи за полски процесот за деформација заштита, анти-носат и анти-корозија, не ќе се скрши или попуштат лесно за време на употреба.Лесен за Инсталација : Само избрише може да го прави чисти. 6)ве Молиме притиснете тешко, особено на рабовите најмалку 2 минути по инсталирањето.Отстранување тоа во секое време без остатоци.Инструкции за инсталација: 1)Чистење на suface каде што сакате да се држиме. 5)Усогласат позиција и потоа ставете.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.(Не се загрее над 40 степени).Доаѓа со лепило на грбот, тоа е многу едноставна да ги инсталирате сите за неколку минути. 3)Кога кинење исклучување на двострано лепило на осигурување се намали, не можете да допрете двоен двострано паста со вашата рака.

Параметри на производот