.

YSJJUSZ Фиока Организатор Чорапи Складирање Кутија Преносни Dustproof Гаќи Чорапи Складирање Кутија Артефакт Фиока Организатор (Боја : Бела)

YSJJUSZ Фиока Организатор Чорапи Складирање Кутија Преносни Dustproof Гаќи Чорапи Складирање Кутија Артефакт

DEN 1488.00

Тековен
Во магацинот.

Добро за организирање на вашата долна облека, чорапи, долна облека кога ќе завршите со алишта и лесно да им пристапите додека ви треба.Идеална длабоко фиока организаторот за секојдневна употреба.Убаво функционална, тоа е елегантен дизајн го прави совршен комплимент за вашиот дом оркестарот.Совршен за дома, кујна, бања, и канцеларија фиока организација.Совршен начин да declutter и исправи од вашиот почетен организација.Спецификација : Материјал : домашно МИЛЕНИЧЕ+PPColor : жолта,бела,orange Size : ве молиме погледнете го picture Package се вклучени : 1pcs/set складирање box Note : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Параметри на производот

Material:
PET+PP
Color:
yellow,white,orange
Size:
please refer to the picture
Package included:
1pcs/set storage box :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :