.

Katzco Стигнале Лента Мерка - 2 Пакет, 25 Метри Долга - Трајни и Тешки-Должност Лента Мерка – за Комерцијални и Станбени Use - за Наука Проекти, градилиштето, Корисна Човек

Katzco Стигнале Лента Мерка - 2 Пакет, 25 Метри Долга - Трајни и Тешки-Должност Лента Мерка – за Комерцијални

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Нерѓосувачки челик пролет овозможува непречено функционирање на лента мерка.СОВРШЕН ЗА Рака мажи, архитекти, градежни работници, plumbers, било занатски, или дури само дома!Одлична за џек на сите занаети!Совршен за да се добие вашиот сопруг да ги заврши сите негови задачи на неговиот hunny-do листа!.ПРАВИ РАБОТА ПОЛЕСНО И ПОБРЗО – со Користење на овој Лента мерка, сите вашиот мерење на работни места ќе биде полесно и побрзо.Со гумени шок абсорбента слој за заштита при паѓање.Ако постои нешто што треба што не се нудат, ние одиме и да се најде најдобрата за вас.Така, го користите овој пригоден начин со не грижете се.Вие сте заштитени со нашите 100% Без Прашања Праша Гарантираат за или замена или рефундирање.

Параметри на производот