.

Грб на Хаити Игра Картичка Случај Сметководствена Складирање Кутија со 24 Држачот за Nintendo Префрлате

Грб на Хаити Игра Картичка Случај Сметководствена Складирање Кутија со 24 Држачот за Nintendo Префрлате

DEN 525.36

Тековен
Во магацинот.

Школка материјал е тешко пластика.Транспарентен црн материјал, издржлив, dustproof, и shockproof.Секоја лента има 12 слотови, овозможувајќи ви да вметнете до 24 игра картички по кутија.Лесен и пренослив, тоа е погоден за Nintendo Вклучите и Nintendo Switch Лајт игра карти, што ќе ви овозможи да уживате во играта, кога сте надвор.Голем број на DIY модели се достапни за вас за да изберете од, погоден за гејмери, на различни вкусови, и тоа е исто така добра идеја е да ги користите како совршен подароци.Ние придаваат големо значење на вашиот шопинг искуство.Ако наидат на проблеми во процесот на примање на стоката, можете да испратите некоја e-mail за да преговара со нас да ги реши.Ако најдете сите дамки или други производство проблеми со квалитетот по добивањето на производи, ве молиме да се земе слики И го помине со нас, нашата професионална услуга по продажбата тим дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор.Ве молиме имајте во предвид : за време на посебни празници, обичните испорака може да се пренатрупани, ако ви треба овој производ итно, ве молиме, изберете ја забрзана испорака на услугата.

Параметри на производот