.

WISIEW Qtip Носителот на Диспензерот за Памук Топката, Памук, Брис, забен Конец, Памук Круг Влошки - Јасно Пластика Аптека Тегла со Бамбус Капаци за Бања Канистер за Склад

WISIEW Qtip Носителот на Диспензерот за Памук Топката, Памук, Брис, забен Конец, Памук Круг Влошки - Јасно Пластика

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Ако сте во потрага за овие производи, ќе добиваат изненадување со нив.Не се премногу простор и држи работите во организација на вашата суета.Да зачувате Простор Користат поединечно или магацинот за да зачувате простор на суета, бања, или во шминка биро.Не се премногу простор и држи работите во организација на вашата суета. Круг Јар : Кол.Плоштад Случај : 3.Да се направи мојот салон, спална соба, бања погледнете повеќе уредни и чисти, јас дизајниран овие аптека тегла памук брис топката подлога сопствениците, тие ме направи складирање мали предмети повеќе погодно.Добар Украси за Вашиот Дом Овие аптека тегли се добри декор елементи, додатоци во собата за повеќето дома декор царинење, како што се тоалетот прибор, тоалет и бања прибор, суета организирање, полица, спална соба, исто така совршено во кујната или канцеларија.Ви даде Висок Квалитет на Живот-јасно акрилик аптека тегли се комбинираат убавина со организацијата.Големиот капацитет ќе ви даде доволно време да се одржи на различни предмети во тоа вклучувајќи памучна брисеви, памук топки, бања соли, занает или канцелариски материјали, накит, итн. 2 парчиња Аптека Тегли можат да се пластовидно, може да се зачува простор. Уникатен памук брис кутија дизајн, лесно да се земе од памук брисеви.

Параметри на производот