.

Sapphire Cleanrooms AR-СТР Airlock Glovebox, Вистинската Локација, 10 Висина, 10 Ширина, 10 Должина, Полипропилен (Пакување од 1)

Sapphire Cleanrooms AR-СТР Airlock Glovebox, Вистинската Локација, 10 Висина, 10 Ширина, 10 Должина, Полипропилен

DEN 15698.88

Тековен
Во магацинот.

Вистинската локација. 10 инчи. 10 инчи. 10 инчи.Polyproplene.Sapphire Пластични Gloveboxes се достапни во четири материјали : Акрил, Статички-Dissipative PVC (ESD сеф), Не-dissipative ПВЦ, хемиски отпорни Полипропилен.Вистинската локација. 10" висина. 10" ширина. 10" должина.Polyproplene.Sapphire Cleanrooms AR-СТР Airlock Glovebox, Вистинската Локација, 10" Висина, 10" Ширина, 10" Должина, Polyproplene.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 1171 N26 EA.Пакет на : 1.

Параметри на производот