.

ГРАФИЧКИ 45 Дојде Една, Ајде Сите! 8x8 Подлога

ГРАФИЧКИ 45 Дојде Една, Ајде Сите! 8x8 Подлога

DEN 311.28

Тековен
Во магацинот.

за Scrapbooks, Картички, & Изработката.Графички 45 Дојде Една, Ајде Сите!Колекција.Теал, Портокалова, Црна.Деца, Whimsical, Гроздобер. 8x8 Хартија Подлога вклучува три секоја од 8 двострано cardstock тежина трудови.Карактеристики лесен за употреба cut-освен и дизајнер трудови._x000 D_ _x000 D_ _x000 D_.

Параметри на производот