.

2020 Donruss Holo Портокал Бејзбол #35 Јордан Yamamoto РК Дебитант Картичка Мајами Marlins Службен MLB ПА Бејзбол Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба

2020 Donruss Holo Портокал Бејзбол 35 Јордан Yamamoto РК Дебитант Картичка Мајами Marlins Службен MLB ПА Бејзбол

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Мајами Marlins.Јордан Yamamoto.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 2020 Donruss Holo Портокал Бејзбол #35 Јордан Yamamoto РК Дебитант Картичка Мајами Marlins Службен MLB ПА Бејзбол Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба.

Параметри на производот