.

PJDDP Куче Живот Јакни Пливање Безбедност Вест,Куче Плови Грб со Рефлексивни Ленти со Супериорен Пловни & Спасување Рачка, Лето Куче Костим за капење Lifesaver Вест за Мал?

PJDDP Куче Живот Јакни Пливање Безбедност Вест,Куче Плови Грб со Рефлексивни Ленти со Супериорен Пловни & Спасување

DEN 743.76

Тековен
Во магацинот.

3-22"/49-56cm XL - Градите Дебелина : 27.4"/59-67cm, Вратот Дебелина : 19.МЕРКА ПРЕД КУПУВАЊЕ : ве Молиме внимателно да ги прочитате мерење на настава во големината на табелата за да се добие вистинската големина за вашето домашно милениче.Со прилагодливи chest&стомакот појас, може да се прилагоди на големината и стегање кои одговараат на вашето куче совршено.ЛЕСНО ДА се НОСАТ кучето живот јакна е опремен со квалитетот рачка, доста лесен и удобен за вас да го зграби вашето домашно милениче кога помагање неа да ја остави или ставање во вода, оставајќи вашето домашно милениче рок целосно ваша контрола.3"/36-44cm, Вратот Дебелина : 13-16.Контактирајте со нас слободно ако постои било каков проблем со производот.Чекор 2 : Мерка куче вратот дебелина околу најширока на нивниот врат.Ако вашето куче е блиску до врвот мерење, ве молиме цел еден големина нагоре.RIPSTOP ЗАНАЕТ И МАТЕРИЈАЛИ - траен куче lifesaver, направен од висок квалитет на Полиестер и дише мрежа обвивка.

Параметри на производот