.

SOFIBELLA Проток на Воздух 14 инчен Здолниште - Abby Печатење

SOFIBELLA Проток на Воздух 14 инчен Здолниште - Abby Печатење

DEN 1632.00

Тековен
Во магацинот.

Подемот : Средината.Просечната Должина на Здолниште : 14â€.Inseam : 3â€.Целокупната Одговара : Полу-опремени.Воздухот Решетката Ткаенина.Се меша и натпревар вашиот тенис облека со големи парчиња од Sofibella Струење Колекција.Големина : X-Large | Боја : Мулти Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Параметри на производот