.

Мини-Приклучок Аудио Кабел (4 ft.)

Мини-Приклучок Аудио Кабел (4 ft.)

DEN 2083.20

Тековен
Во магацинот.

4 нога Помошни Аудио Кабел. 3.5 mm до 3.5 mm Конекција.Идеален за Преносни Аудио и паметни телефони.Најлон Дизајн за метежот слободни искуство.Низок профил конектор за лесна конекција. 100% Чист Кристал-Кислород Слободни Бакар (PC-OFC).

Параметри на производот