.

За Тојота Матрица 2005 2006 2007 2008 Решетката | Сива | TO1200272 | 5310102080

За Тојота Матрица 2005 2006 2007 2008 Решетката | Сива | TO1200272 | 5310102080

DEN 1415.76

Тековен
Во магацинот.

Дел : Решетката.ОЕМ Број : 5310102080 Partslink Број : TO1200272. Производителот Дел Број : 8165-99-1. Материјал : ABS пластика.РЕШЕТКАТА GRY МАТРИЦА 05-08. Product Overview : Шерман Grilles Се Нудат Во Различни Големини, Стилови, И Материјали За Да Ги Собере Многу Апликации.Тие Се Изградени Од Тешки-Должност Abs Пластика Или Челик; Некои Се Edp Обложени За Дополнителна Заштита Од Корозија; И Тие Се Достапни Во Неколку Бои.Дали Ќе Им Треба За Судир Поправка Или Реставрација, Шерман Grilles Понуди Квалитет, Се Вклопуваат, И Вредност За Да Се Заврши Проектот.Производ Информации : Бренд : Shermanpart : Grillegrille Материјал : Abs Plasticgrille Крај : Blackgrille Тип : Заврши Grillegrille Позиција : Главни Grilleinsert Крај : Blackquantity : Се Продаваат Поединечно.Осветленост Дел Број : Оем Број : 5310102080 Partslink Број : To1200272manufacturer Дел Број : 8165-99-1 Additional Информации : Решетката Gry Матрица 05-08 Product Карактеристики : Оем Квалитет Во Разумен Pricedirect Одговара Replacementfactory Оригинален Изглед И Functioninstalls Без Modifications Guarantees И Гаранции : 30-Ден на Задоволство Guaranteesee Производителот е веб-Сајт За Повеќето Точни Гаранција Информации.

Параметри на производот