.

Црна Директно Нога Фармерки за Жените Секојдневен Средината на Половината Фармерки, Лабава Долго Тексас Панталони Солидна Боја Streetwear Панталони (Црна,Медиум)

Црна Директно Нога Фармерки за Жените Секојдневен Средината на Половината Фармерки, Лабава Долго Тексас Панталони

DEN 1332.00

Тековен
Во магацинот.

Патент и копче затворање.Измијте Се Препорачува Со Ладна Вода/Не Кајгана/Висат Линија Или Сува.Degisn : Случајни средината на половината фармерки, модерен baggy фармерки, лабава одговара.класичен четири-џебови дизајн, директно нога, тврда црна.Колокација : Многу модерен и со спортски чевли, високи потпетици, plimsolls, јакна, џемпер, Т-маица, вест, camisole, ранец, чанти, еден рамо торби и така натаму.Повод : Костим за Викенд Обичните, Канцеларија Носат, Празници, Партија или Секојдневниот Живот.Црна Директно Нога Фармерки за Жените Секојдневен Средината на Половината Фармерки, Лабава Долго Тексас Панталони Солидна Боја Streetwear Панталони Азија големина.Висок Квалитет на Тексас Памучна Ткаенина, Рака чувство Мека, но Не и Еластична, Удобно, Одговараат За Секојдневна Секојдневен Носат.Совети : 1.Ве молиме љубезно им овозможи на 1-3cm разлика според упатство за мерење. 2.Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. 3.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Ви благодариме! .

Параметри на производот