.

TYUXINSD Погодност Спортски Мобилен Телефон Отворено Универзална Работи Опрема Мобилен Телефон Случај Мобилен Телефон Торба Женски Зглоб Торба Трајни (Боја : E, Големи

TYUXINSD Погодност Спортски Мобилен Телефон Отворено Универзална Работи Опрема Мобилен Телефон Случај Мобилен

DEN 1118.40

Тековен
Во магацинот.

▲Ве молиме имајте во предвид : ☆ 1.Високо чувствителните : маската се прави на транспарентен отпорно на гребење материјал кој обезбедува допир компатибилност во вашата активност без жртвување на чувствителност на допир.Скриени џек дизајн не го жртвуваат изгледот на перфорација.Задниот дел е дизајниран со еластична бендови и еластична рака бендови за удобност и заштита од испаѓање.Музика мобилен телефон рака торба, за професионални спортски дизајн, независни главниот торба и под-торба дизајн, објект за сортирање.Изработен од полиестер ткаенини, таа има добра текстура, водоотпорен, high-definition дигитално печатење шема, светла боја и лесно да исчезнат.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.Прилагодете рака обемот На : прилагодливи рака дизајн поддржува голем број на арм circumferences од 24 cm до 40 cm.Ние го цениме вашиот охрабрување.answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот производ.Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.

Параметри на производот