.

Lroveb Мека Четка за заби за Деца 360° Темелно Чистење на Целата Устата на Бебето Четка за заби-Мали автомобил Цртан филм Моделирање Дизајн У Облик на четкичка за Заби з?

Lroveb Мека Четка за заби за Деца 360° Темелно Чистење на Целата Устата на Бебето Четка за заби-Мали автомобил

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Удобна рачка : убави заби се справи со е изработен од квалитетни пластични, силни и издржливи; Тоа може да биде цврсто сфатена кога четкање на забите, и е дизајниран во соодветна големина за деца' раце, лесни и удобно да се применуваат.Совршен Подарок : Овој Производ со една симпатична изглед и пакување, полн со childishness.Бебето може да се четка забите додека играте.Тоа е најдобар избор како подарок за вашата мајка, жена, девојки на роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, ноќта на Вештерките, или други фестивали.Посебни U-Облик Дизајн : Различни од традиционалната четка за заби, нашите Деца Четка се користи уникатен U-облик четка главата дизајн да одговара на забите подобро.Ова им помогне на вашите деца да бидат подготвени да се четкаат забите подолго дури и развивање на четкање навики. · 【Услуги】 : Ние сме посветени на обезбедување на сите клиенти со високо квалитетни производи и 100% задоволително шопинг искуство.Ние, исто така, нудат 24-часовен онлајн услуга за клиентите.Било какви проблеми со овој сина перика, ние обезбеди Враќање и Замена.U-облик дизајн, повеќе одговара на устата, така што бебето може да се прифати.

Параметри на производот