.

Не Еден Ден во Текот Прекрасен Керамички Накит Јадење Подароци за Жените, Смешни Роденден Подароци Идеи за Неа, Пријател, Мајка, Баба, Сопруга

Не Еден Ден во Текот Прекрасен Керамички Накит Јадење Подароци за Жените, Смешни Роденден Подароци Идеи за Неа,

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

【Текст Полн со Љубов】Не Е Ден во Текот Прекрасен. 【Домот Подароци】без Оглед на возраста, секогаш сте млада и убава.Соодветен подарок за старци.Најдобар подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ, роденденот, партиски и други прилики. 【Убави и Практични】да може да се стави во вашиот облекување маса, купатило, кујна, кое било место.Тоа може да се користи за чување на вашиот прстени, белегзии, ѓердани, обетки и други мали предмети, така што нема да изгубиме, а тоа е погоден за вас да ги тргнеме и да прават други работи. 【Керамички Накит Јадење Фах】Тоа направен од висок квалитет на глазирани керамички, добро спакувани во пена и кутија.Елегантна и текстура накит складирање послужавник за домашна декорација. 【Големина】Мерки околу 4"L x 4"W x 1"Х.

Параметри на производот