.

ScreenM Керамички Плоштадот тави Грил Тавата Вечера Плочи 10x7 Сет од 4 Бела Dinnerware плочи Dinnerware комплети чинии и чаши поставува Сад постави Вечера плочи Кујнски сет за Јад

ScreenM Керамички Плоштадот тави Грил Тавата Вечера Плочи 10x7 Сет од 4 Бела Dinnerware плочи Dinnerware комплети

DEN 1125.60

Тековен
Во магацинот.

Сет Од 4 Керамички Мат Глазура тави Вечера Плочи, за Рерна Печење Лазања Тавата со Рачка Плоштадот Сад, Бела Јадења поставени кампување плочи Вечера поставување плоча се поставува Кујна, плочки, кујна плочи.Чинии и чаши dishware комплети чинии и чаши Microwavable плочи плочи вечера чаши прибор за на маса поставена Стаклена плоча плоча чаши dishware поставите Модерни плочки.Screen M Сет Од 4 Керамички Мат Глазура тави Вечера Плочи, за Рерна Печење Лазања Тавата со Рачка Плоштадот Сад, Бела Клучни карактеристики : СЕТ ОД 4 РЕРНА ЛАЗАЊА ТАВИ : 4 парчиња на уникатен керамички мат глазура тави вечера плочи.КВАЛИТЕТ НАПРАВЕНИ : поставување на 4 парче вечера плочи се направени со високо квалитетни керамички материјал, која ќе трае подолго користење.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Овие керамички вечера плочи се толку лесно да се чисти со користење на рачен перење со топла вода.СИМПАТИЧНА СЛУЖАТ ПЛОЧИ : Овој сет од 4 лазања тави прави секој храна изглед и вкус посебно.СОВРШЕН ПОДАРОК ИЗБОР : Божиќ доаѓа!Овој сет од 4 вечера плочи е совршен подарок избор за вашите пријатели и семејство.

Параметри на производот