.

WSC45271R500JEA - Фиксна 2-Игли SMD 45271R500 (10 Парче Многу)

WSC45271R500JEA - Фиксна 2-Игли SMD 45271R500 (10 Парче Многу)

DEN 1891.20

Тековен
Во магацинот.

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Прецизност Wirewound Отпорник. (10 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.VISHAY Фиксна Отпорник SMD Wirewound Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник 2-pin SMD Surface Mount (SMT) 45271 R500 WSC45271 R500 J.

Параметри на производот