.

Simplenes Крајбрежје Сценографијата Туш Завеса Бања Килими Поставува Водоотпорен Бања Прибор, Тип-F, Не се Лизга Килим, Тоалет Капак Капак и Туш Завеса

Simplenes Крајбрежје Сценографијата Туш Завеса Бања Килими Поставува Водоотпорен Бања Прибор, Тип-F, Не се Лизга

DEN 638.40

Тековен
Во магацинот.

75 X 17, 72 инчи Тоалет седиште големина : 37 Х 42 см / 14.Погоден за : бања,toilet Size табелата:Плоштадот подлога големина : 45 X 75 см / 17.87 инчи Опис:Материјал е безопасен.【Бања Мат И Туш Завеса Поставите Дизајн 】Има повеќе шема со купатило во собата : Подводниот Свет во Пустината, Conch и морска ѕвезда, Пештери во Океанот, Делфин Играње, Плажа Бранови и Делфин морска ѕвезда, Лето Плажа морска ѕвезда и Conch, Длабоко Морето Делфини и Риба, морска ѕвезда Светилник и Рибарски Чамци, Летање Завеси и Плажа Ставови.54 inches Shower завеса : 180 X 180 cm / 70.Тоалет седиште големина : 37 Х 42 см / 14.Тоа се прави на фланелен боксери ткаенина, која е мека,вода-апсорбирање и не се лизга.54 inches Shower завеса : 180 X 180 cm / 70.Туш завеса : 180 X 180 cm / 70.Плоштад подлога големина : 40 X 75 см / 15.75 X 17, 72 инчи Тоалет седиште големина : 37 Х 42 см / 14.дедо слика играчка живот големина танцување кукла музички полнети кукли дедо играчки за 3 години живот големина дедо танцување зборува дедо кукла пеење santas saxophone дедо мраз дедо мраз играчка за 15 години танцување кукли, полнети играчки танцување музички дедо jingle bell rock дедо мраз дедо мраз играчки за момчиња дедо играчка за деца пеење дедо кадифен дедо играчки rockin дедо живот големина дедо мраз сл електрични дедо мраз момче дедо играчки дедо мраз и toyboy santas играчки за божиќ момчиња дедо играчки дете на дедо мраз играчка дедо играчка украс.Бања мат и туш завеса во собата е добар избор како подарок за пријател, семејството.

Параметри на производот