.

FASJ Хрчак Тунелот, Простор за Заштеда на енергија Миленичиња Игра Тунел и Цевка Платно Материјал за домашно Милениче Кафез(Долго двонасочна)

FASJ Хрчак Тунелот, Простор за Заштеда на енергија Миленичиња Игра Тунел и Цевка Платно Материјал за домашно

DEN 381.36

Тековен
Во магацинот.

Спецификација : Предмет Тип : Хрчак Tunnel Material : Платно, Пластични Sheet Purpose : Пет Играчка Tunnel Applicable Предмети : Хрчаци, Гвинеја Свињи, Џуџе Зајаци, Верверички, итн.Ова домашно милениче играчка тунел може да биде укината за да зачувате простор кога тоа треба да се стави настрана за складирање. Мали животни тунелот е погоден за мали животни, како што се гвинеја свињи, chinchillas, мачиња или други мали домашни миленици, за крие, остварување или спиење.Мали животни тунелот е погоден за мали животни, како што се гвинеја свињи, chinchillas, мачиња или други мали домашни миленици, за крие, остварување или спиење.Тоа исто така може да се користи како домашно милениче кафез декорација.Пакет Листа : 1 x Tunnel. Ова домашно милениче играчка тунел може да биде укината за да зачувате простор кога тоа треба да се стави настрана за складирање.Користење на трајни платно материјал, лесно да се чисти, може да се перат на рака, без штета на домашно милениче здравје.

Параметри на производот

Item Type:
Hamster Tunnel
Material:
 Canvas, Plastic Sheet
Purpose:
Pet Toy Tunnel
Applicable Objects:
Hamsters, Guinea Pigs, Dwarf Rabbits, Squirrels, etc.
Package List:
1 xTunnel :