.

Winsummer јас сум Само да Зборувам за Моите Кучиња Денес Т Кошула Жените Симпатична Tees Секојдневен Смешно Графички Т-Маица Кратко Sleeve Tshirt

Winsummer јас сум Само да Зборувам за Моите Кучиња Денес Т Кошула Жените Симпатична Tees Секојдневен Смешно

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еластичен и лесни ткаенини,Многу Мека да се носат.Увезени.Азија големина (помали од НАС), ви Препорачуваме да изберете 1-2 поголема големина up!затворање.Висат да се исуши.Полиестер.Функција.Погоден.Ви препорачуваме да ги рака мие ладно и висат да се исуши, хлор.Ве молиме погледнете го големини во Опис на Производот како што е подолу.Winsummer Нашите регистрирани бренд е Winsummer. 100% Сосема Нов Испорака Известување Пратката ќе се организира во рамките на 5-7 дена по вашата нарачка е платена Стандард Превозот начин треба 5-25 дена, Забрзана испорака трае околу 3-7 работни дена.Ако ви треба објектот под итно, ве молиме изберете препорачана превозот, или контактирајте со нас (преку ) однапред Политика на Враќање Ние не може да го прифати вашето враќање барањето доколку јакна проблеми се предизвикани од себе.Како што е ред големина предвидени или погрешна боја одбраната.Ако вашиот објектот е оштетен поради производство на дефект или испорака прашање, ве молиме да ни нудат во однос штета слики во рок од 4 дена по примање на стварта.Имајте на ум дека доколку имате било друго прашање во врска со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви помогнеме со што побрзо.

Параметри на производот