.

Gind Отпор Бенд, Висока Еластичност Лесен за Употреба Хип Обука Бенд Здрав Анти Пропадна Секојдневно Вежба за Хип Фитнес Тренинг

Gind Отпор Бенд, Висока Еластичност Лесен за Употреба Хип Обука Бенд Здрав Анти Пропадна Секојдневно Вежба за

DEN 578.40

Тековен
Во магацинот.

Анти Пропадна : Не се лизга отпор бенд е лесен за употреба и полесно да се задржи на надколеницата.Хип Shaping : Добар за подобрување на кривата на задникот, измени нозе, додадете вашиот шармантен.Секојдневно Вежба : Отпор бенд ќе ви обезбеди поголема флексибилност во секојдневно вежбање.Високо Квалитетен Материјал : Висок квалитет памук полиестер ткаенини производство со висока еластичност и способност.Примена : Погоден за squats и други протега, може да се користи за внатрешна или надворешна, теретана.Функција : 1. Не се лизга отпор бенд е лесен за употреба и полесно да се задржи на надколеницата.2. Отпор бенд ќе ви обезбеди поголема флексибилност во секојдневно вежбање.3. Погоден за squats и други протега, може да се користи за внатрешна или надворешна, теретана.4. Добро е да се подобри крива на задникот, измени нозе, додадете вашиот шармантен.5. Висок квалитет на памук полиестер ткаенини производство со висока еластичност и способност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Отпор Band Material : Памук полиестер Боја : Виолетова, Зелена, Розова Употреба : Погоден за squats и други делови.Пакет Листа : 1 x Виолетова Отпор Band1 x Розова Отпор Band1 x Зелена Отпор Band1 x Складирање Торба .

Параметри на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Resistance Band
Material:
Cotton‑polyester
Color:
Purple, Green, Pink
Usage:
Suitable for squats and other stretches.
Package List:
1 x Purple Resistance Band :
1 x Pink Resistance Band :
1 x Green Resistance Band :
1 x Storage Bag  :