.

Брус 2 Парчиња 5X Зголемена Рачно Огледало и 5X Патување Шминка Огледало, Виткање Двојно Двострано Пиедестал Огледало Рака Огледало со 1/5x Зголемување

Брус 2 Парчиња 5X Зголемена Рачно Огледало и 5X Патување Шминка Огледало, Виткање Двојно Двострано Пиедестал

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Пакување : 1 парче 5x зголемена рака огледало и 1 парче 5x патување шминка огледало, едната страна е висока дефиниција нормално огледало, а на другата страна е 10x зголемување огледало ,која создава различни можности за вас.Мазен облик дизајн : дизајниран со мазна површина, на рака шминка огледало претставува убаво дефиниција и размислување, може да се одразат на вашето вистинско лице со добра перспектива.Квалитет на материјалот : усвојување на безбедно АБС материјал со умерена цврстина, овие преносни рачни огледала се издржлив, безбеден и лесен, со навистина подобро удобно чувство на допир, исто така, не е лесно да исчезнат и да се прекине, може да се примени за долго време.Мултифункционален : Лесен и компактен со елегантен дизајн кој може да биде ставен на маса, висат на ѕидот или да се носат во секоја торбичка, чанта, торба, ранец или куфер и повеќе.Свитлива дизајн : на повеќенаменски огледало карактеристики флексибилен foldaway рачка што може да ја ротирате повеќе агли, може да се примени како некоја рака огледало, tabletop огледало, и виси огледало, преносни и пиедестал пати се прави тоа убаво патување огледало, многу е лесно да се спакуваат и да се носи.

Параметри на производот