.

Бог е Љубов Чанта Кука, Инспиративни Чанта Кука, Вера Чанта Кука, Верски Накит, Крстот Шарм,Бог е Љубов Чанта Кука Шарм, Цитат Шарм -RG386

Бог е Љубов Чанта Кука, Инспиративни Чанта Кука, Вера Чанта Кука, Верски Накит, Крстот Шарм,Бог е Љубов Чанта

DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати.Направени да нарачате,рачно изработени објект.Моден Чанта Кука ,Денот на Вљубените Подароци,ноќта на Вештерките подароци,Божиќ подарок.Чанта Кука Големина : 44-45mm,Cabochon Дијаметар : 3cm,База Дијаметар : 3cm.Чанта кука за маса, чанта закачалка, чанта закачалка, свитлива чанта кука свадба фаворизира, пренослива торба закачалка мајки ден подарок, чанта држачот.Материјал : метал база,стаклена леќа,печати,модни Чанти Кука, Чанта Кука Големина : 44-45mm,Cabochon Дијаметар : 3cm,База Дијаметар : 3cm.Чанта кука за маса, чанта закачалка, чанта закачалка, свитлива чанта кука свадба фаворизира, пренослива торба закачалка мајки ден подарок, чанта носителот,Прекрасни рачно изработени подарок за себе или сакана.Chirstmas Подарок,фото накит,свадба накит.Накит е направен од метална база,стаклена леќа и да печати.Јас користиме високо квалитетни слики на печатени стручни принтери со висока резолуција.На предниот дел од Чанта Кука се состои од стакло леќа, така што се создава 3 D ефект.Вашиот парцели ќе се испрати со тракер број.На тој начин, ќе може да се следи движењето на вашиот парцела.Се чувствуваат слободни да ми испрати порака со какви било прашања може да имате!Среќен Шопинг !.

Параметри на производот