.

Miyotaa Апстракт Среден Век Туш Завеса Поставите 60Wx71H Инчи Минималистички Линии Шарени Модерна Едноставна Црвениот Портокал Полиестер, Водоотпорен Крпа Бања Завеса с

Miyotaa Апстракт Среден Век Туш Завеса Поставите 60Wx71H Инчи Минималистички Линии Шарени Модерна Едноставна

DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Крпа,полиестер.Соодветна Големина - Мерки 60" широк x 71" високи.Miyotaa бања туш завеса има соодветна големина за повеќето кади и туш партер.Жив & Non-избледени Шема - Печатени со дигитално печатење технологија, се осигурува квалитетот на живописни бои и живописни шема.Што повеќе, тоа не е лесно да исчезнат.Пакет се Вклучени - Оваа едноставна апстракт туш завеса вклучуваат 1 туш завеса & трајни 12 пластични куки за лесна инсталација.Како да се Мијат - Машина мие со ладна вода, нежен циклус.Ако имате било какви прашања во врска со објектот, ве молиме контактирајте со нас во времето.Повеќе намени - туш завеса е погоден за повеќето од бања дома, стан, атлетски клуб, теретана и секаде на друго место треба сигурен туш завеса или лагер.Во Miyotaa, имаме доволно страст за доставување на креативни, функционални и трендовски производи со добар квалитет и цена.Како производител на дигитални печатени домашен текстил, ние ги следиме модерните трендови и да ви донесе најновата насловна мода.Ние се фокусираме на детали на дизајнот, на допир на ткаенини, како и виталноста на самиот производ, па како да се постигне вистински, добри и убави.Пакет се вклучени : 1 X Туш Завеса 12 X Пластични Куки Забелешка : Бидејќи на различни монитори во секој компјутер и снимање светлина разлика, слики и вистинските производи ќе бидат малку различни.Грижа Инструкции : Машина перат : Измијте го со ладна вода.Пеглање : ниска температура.Не собори сува, не кајгана, не сува чиста.

Параметри на производот