.

AKOAK 3 Смета 300cm/120 Инчен Двојно-Скала Мека Лента Мерење на Тежината Медицински Тело Мерење Шиење Прилагоди на Платно Владетел Шивачка Флексибилни Владетел Тешки Stuy Л

AKOAK 3 Смета 300cm/120 Инчен Двојно-Скала Мека Лента Мерење на Тежината Медицински Тело Мерење Шиење Прилагоди

DEN 143.52

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Трајни мека пластика+Метал;Количина : 3pc.2>ве Молиме размислете внимателно пред да го купат.3 mm Precision : за 1/8 инчи (1mm)Должина : 300cm/120"Точно печатени во двете инчи и сантиметри.Answer : ___________________________ Note : 1>Должи на разликите помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Параметри на производот