.

Toasty - Кома Inducer® Кралицата Утешителот - Тост Mulberry

Toasty - Кома Inducer® Кралицата Утешителот - Тост Mulberry

DEN 1440.00

Тековен
Во магацинот.

Големина : Кралицата Постелнина Утешителот - Преголеми Кралицата XL.Материјал : Карактеристики на луксузни кадифен на нашите Оригинални Кома Inducer, обратен на нашите супер меки Ми Sooo Удобен корални руно.Изградба : 280 GSM Внатрешна Полиестер Пополнете - Машина Перат (Нежно Циклус / Студено Миење).Важни Информации : А утешителот поставена во боја Наздравија Mulberry, кој обезбедува и удобност и топлина за вашата спална соба.Димензии : Кралицата Утешителот - 94" x 98", (2) Стандард Шамс - 20" x 26" x 2" Страната.Нашата цел во Byourbed е едноставна, ние сакате да бидете во можност да го напуштите вашиот кревет.Физички не се во можност да излезат од кревет наутро е единствена цел на нашите Кома Inducer Преголеми Кадифен Утешители.Замислете постелнина така кадифен и пријатна дека ти се буквално не можат да се движат..не затоа што не може, но бидејќи вие сакајте се!Нашата крајна цел е да се донесе најдоброто во луксузна постелнина, без луксузни трошоци.Имаме за цел да се здобијат со вашата доверба како #1 извор за "Постелнина дека се Чувствува Добро.Загарантирана!".

Параметри на производот