.

Камериер Послужавник, СТП Кожа Catchall, Фах Организатор, Складирање Кутија за Часовници, Накит, Монети Копче Паричникот Јапонски Кран Чемпрес Цвет Уметност Гроздобер

Камериер Послужавник, СТП Кожа Catchall, Фах Организатор, Складирање Кутија за Часовници, Накит, Монети Копче

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Многу Прилики - совршен подарок за канцеларија, дневна соба, влез начин, спална соба, и бањи.Исклучителна Life Our фах не е само мали дневни потреби, но исто така и топло подарок.Внимателен Service Every клиентите е многу важно за нас.Мерењето е прирачник за мерење, ве молиме оставете околу 1cm грешка, ви благодарам.Задоволството на клиентите е нашиот вечен извршување.5x3cm (ширевте големина - 20.Овие се одличен подарок идеја исто така-свадби, housewarming, groomsmen, годишнина , итн.

Параметри на производот